Gerd Lange soffa De Sede

Gerd Lange soffa De Sede
Gerd Lange soffa De Sede
Gerd Lange soffa De Sede
Gerd Lange soffa De Sede
Gerd Lange soffa De Sede
Gerd Lange soffa De Sede
Gerd Lange soffa De Sede
Gerd Lange soffa De Sede

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GERD LANGE, soffa, DS 125, De Sede, svart skinn, 1980-tal, sitthöjd ca 40, längd 173 cm

Slitage

897912

2021-04-05