Fåtölj i teak
2021-04-03
897926
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1960-tal, möjligen Danmark, stomme av massiv teak, rygg samt sittplymår i svartläder med häftad dekor, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, patina, slitage