Byrå
2021-04-04
897931
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, gråmålad, 4 lådor, höjd 110, 108x46 cm
Bruksslitage, senare bemålning