Märtha Bolin-Clason

Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988): (2) "Löv och vass" samt, komposition med hus, signerade M Bolin Clason, daterade 1940, olja på pannå, ca 24x33 cm, oramade

Smärre slitage, repor

897951

2021-04-01