Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMLÄNSTOLAR, 2 st., 1900-talets början, barockstil, stomme i lackad ek med skuren dekor, präglad och polykromt bemålad skinnklädsel, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, stötmärken, skav
897960
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här