Armlänstolar barockstil

Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 2 st., 1900-talets början, barockstil, stomme i lackad ek med skuren dekor, präglad och polykromt bemålad skinnklädsel, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, stötmärken, skav

897960

2021-04-01