Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vinterlandskap, otydlig signerad Hertzhoff, olja på duk, ca 130x175 cm

Färgbortfall, hål, lagningar, omfattande krackelyr

897965

2021-04-01