Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
AXEL KARGEL (1896-1971): "Öland", signerad och daterad A Kargel 1953, olja på pannå, 29x42 cm
897966
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här