Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin, glaserat, Herend, signerad i godset Vastagh György, Budapest 1937.
Smärre slitage
897971
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här