Figurin hund Herend

Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend
Figurin hund Herend

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, porslin, glaserat, Herend, signerad i godset Vastagh György, Budapest 1937.

Smärre slitage

897971

2021-04-04