Henry B Goodwin

Henry B Goodwin
Henry B Goodwin
Henry B Goodwin
Henry B Goodwin
Henry B Goodwin
Henry B Goodwin
Henry B Goodwin
Henry B Goodwin

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRY B GOODWIN (1878-1931) (38): Motiv från Sydeuropa, foton, delvis signerade, av varierande mått, de större 35x25 cm

Skador, fläckar, slitage, kantbortfall

897977

2021-04-05