Bordslampa majolika
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets början, majolika, sannolikt Rörstrand, polykrom samt förgylld dekor, höjd ca 76 cm
Smärre slitage, sockel med stötskador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, lampskärm medföljer
897987
2021-04-03