Axel Kargel oljemålning

Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): "Vid Djupvik", signerad A Kargel, daterad a tergo 1946, olja på pannå, 32x44 cm

897989

2021-04-04