Skåp renässansstil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 500 SEK
SKÅP/BUFFE, renässansstil, tidigt 1900-tal, massiv ek, tvådelat, rikligt skuren samt delvis skulpterad dekor med musicerande män, undertill med skåpsdel, höjd ca 205 cm, 150x53 cm
Bruksslitage, sockel lagad på ena sidan, nyckel saknas
897999
2021-04-15