Skåp renässansstil

Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 500 SEK

SKÅP/BUFFE, renässansstil, tidigt 1900-tal, massiv ek, tvådelat, rikligt skuren samt delvis skulpterad dekor med musicerande män, undertill med skåpsdel, höjd ca 205 cm, 150x53 cm

Bruksslitage, sockel lagad på ena sidan, nyckel saknas

897999

2021-04-15