Damfickur i 18 k guld 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1800-tal, vitemaljerad urtavla, ankargång, innerlock i 18 k, innerboett stämplad FM, diameter 36 mm, vikt ca 34,8 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, saknar glas,

898001

2021-03-31