Tapio Wirkkala skål Fjäder

Tapio Wirkkala skål Fjäder
Tapio Wirkkala skål Fjäder
Tapio Wirkkala skål Fjäder
Tapio Wirkkala skål Fjäder
Tapio Wirkkala skål Fjäder
Tapio Wirkkala skål Fjäder

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

200 EUR

TAPIO WIRKKALA, skål, "Fjäder", signerad Tapio Wirkkla 3387, Iittala 1950/60-tal, friblåst och formad kristall, kamslipad, längd 16,8 cm, bredd 14,5 cm

898009

2021-04-04