Ulrika Hydman Vallien färglitografi
Valmis
2021-04-01
898035
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Komposition med figurer, signerad Ulrica HV, pt, färglitografi, bladmått ca 60x46 cm
Oramad