Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets början, jugend, fanérad i mahogny, stoppad sits och rygg, randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Senare klädsel, brukslitage, smärre märken
898038
2021-04-01