Fåtölj jugend

Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets början, jugend, fanérad i mahogny, stoppad sits och rygg, randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Senare klädsel, brukslitage, smärre märken

898038

2021-04-01