Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): (2) Bilar, signerade, ea (provtryck), färglitografier, bladmått ca 40x52,5 - 47,5x61,5 cm

1 med dedikation

898039

2021-04-04