Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKRIN, silver, rokokostil, 1900-talets första hälft, Tyskland, svenska importstämplar, invändigt förgylld, höjd 13 cm, vikt 263 g

Mindre bucklor

898059

2021-03-31