Konstantin Grcic May Day Flos

Konstantin Grcic May Day Flos
Konstantin Grcic May Day Flos
Konstantin Grcic May Day Flos
Konstantin Grcic May Day Flos
Konstantin Grcic May Day Flos
Konstantin Grcic May Day Flos

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSTANTIN GRCIC, "May Day", taklampor, 1 par, Flos, plast, 2000-tal, höjd ca 54 cm

Smärre slitage

898061

2021-04-05