Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, ur de sju dödssynderna, signerad, samt EA, färglitografi, bildmått 53x71 cm
Ej examinerad ur ram
898069
2021-04-04