Bengt Lindstöm färglitografi

Bengt Lindstöm färglitografi
Bengt Lindstöm färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, ur de sju dödssynderna, signerad, samt EA, färglitografi, bildmått 53x71 cm

Ej examinerad ur ram

898069

2021-04-04