Peter Nordahl gicleetryck

Peter Nordahl gicleetryck
Peter Nordahl gicleetryck

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER NORDAHL, "Michael Jackson - Dangerous tour" Stockholms Stadion, 1992, signerad samt numrerad 4/100, gicleetryck,ca 50x32 cm

898073

2021-04-04