Resväskor

Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor
Resväskor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESVÄSKOR/PORTFÖLJER, 5 st, omkring 1900-talet, läder, varav 1 i rotting, varierande mått,

Bruksslitage, fläckar, patina, delvis trasiga lås, rost, olåsta, saknas nycklar

898077

2021-04-04