Royal Copenhagen vaser

Royal Copenhagen vaser
Royal Copenhagen vaser
Royal Copenhagen vaser
Royal Copenhagen vaser
Royal Copenhagen vaser
Royal Copenhagen vaser

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

150 EUR

VASER, 3 st, Royal Copenhagen Danmark porslin 1900-talets andra hälft, numrerade 4570, 2809/235, 2887/88-5, höjd 13-17 cm.

898090

2021-04-04