Cecilia Sikström färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Lassie", signerad C Sikström, ea, 1999, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

898094

2021-04-02