Emanuel Bernstone färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Fågel, signerad, 89/225, färglitografi, bildmått ca 45x20cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

898102

2021-04-02