Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Komposition med figurer, signerad Ulrica HV, pt, färglitografi, bladmått ca 44x52 cm
Zustandsbeschreibung
898106
2021-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner