Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "La Ronde de la Jeunesse", signerad och daterad i trycket 25.7.61, färglitografi, ca 65x50 cm

Ej examinderad ur ram

898127

2021-04-04