Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
YTTERFODER, / skål, glaserad keramik, dekor med gäss, H ca 24 cm, Diam ca 37 cm
Några nagg och glasyravslag finns, krackelerad glasyr
898128
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här