Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRICKSGLAS, FLASKA, 1800-tal, SKÅL, Edward Hald, graverad dekor, skålens höjd 6 cm
Flaskans mynning med nagg
898132
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här