Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DONALD BAECHLER, (USA, född 1956), Utan titel
Signerad och daterad Donald Baechler 90. Numrerad 20/34, etsning, 66 x 47 cm.
PROVENIENS: Barbro Johanssons Samling
Anders Tornberg Gallery
898133
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här