Donald Baechler

Donald Baechler
Donald Baechler
Donald Baechler
Donald Baechler
Donald Baechler
Donald Baechler
Donald Baechler
Donald Baechler

Klubbat för:

3 600 SEK

8 000 SEK

DONALD BAECHLER, (USA, född 1956), Utan titel
Signerad och daterad Donald Baechler 90. Numrerad 20/34, etsning, 66 x 47 cm.

PROVENIENS: Barbro Johanssons Samling
Anders Tornberg Gallery

898133

2021-04-18