Lena A Linderholm färglitografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad och E:A upplaga, färglitografi, bildmått ca 69x52 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
898134
Päivämäärä:
2021-04-04