Lena A Linderholm färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad och E:A upplaga, färglitografi, bildmått ca 69x52 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

898134

Päivämäärä:

2021-04-04