Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt s.k. Emma, svarvade och svängda träben, textilkädsel med bladmönster, sitthöjd ca 35 cm
Åldersrelaterat slitage
898138
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här