Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Stilleben, blyerts, signerad GM och daterad -49, 56x39 cm.
Proveniens: Fam. Marcus.
Fuktskador och veck
898140
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här