Gert Marcus, oljemålning

Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Stilleben, blyerts, signerad GM och daterad -49, 56x39 cm.

Proveniens: Fam. Marcus.

Fuktskador och veck

898140

2021-04-18