Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENJAMIN RABIER (1864-1939), efter, "Zut! On va encore dire que c´est moi", signerad samt daterad i trycket -07, litografisk affisch, ca 58x40 cmk
898143
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här