BENJAMIN Rabier

BENJAMIN Rabier
BENJAMIN Rabier
BENJAMIN Rabier
BENJAMIN Rabier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENJAMIN RABIER (1864-1939), efter, "Zut! On va encore dire que c´est moi", signerad samt daterad i trycket -07, litografisk affisch, ca 58x40 cmk

898143

2021-04-04