Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Kvinnoporträtt, signerad J. Naliwajko, numrerad 267/290, färglitografi, ca 71x 60 cm
Ej examinerad ur ram.
898152
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här