marcel Fiorini färglitografi

marcel Fiorini färglitografi
marcel Fiorini färglitografi
marcel Fiorini färglitografi
marcel Fiorini färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARCEL FIORINI (1922-2008), komposition, signerad samt numrerad, 914/120, färglitografi, ca 51x36 cm

Ej examinerad ur ram

898156

2021-04-04