Charles Jacob Jung oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLES JACOB JUNG (YOUNG) (1880-1940), Stilleben med persikor, signerad C Jacob Jung, olja på duk, 21x26 cm

Krackeleringar, färgbortfall

898158

2021-04-02