Olga Semenova färglitografi

Olga Semenova färglitografi
Olga Semenova färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): "Kvinna vid havet", signerad och daterad Semenova Olga, numrerad 34/190, färglitografi, bildmått ca 58x40 cm

Ej examinerad ur ram

898165

2021-04-04