Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 14/100, litografi, bildmått 6x5 cm

898169

2021-04-02