Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkompositon, signerad A Fassianos, numrerad 45/100, färglitografi, bladmått 76,5x57 cm
Oramad
898171
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här