Alexandre Fassianos litografi

Alexandre Fassianos litografi
Alexandre Fassianos litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkompositon, signerad A Fassianos, numrerad 45/100, färglitografi, bladmått 76,5x57 cm

Oramad

898171

2021-04-02