Nikolaj Vostrikov

Nikolaj Vostrikov
Nikolaj Vostrikov
Nikolaj Vostrikov
Nikolaj Vostrikov

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NIKOLAJ VOSTRIKOV (Ryssland, född 1949): Figurkomposition i svart, signerad, a tergo betitlad ´Krypande soldat´, olja på duk, ca 50x61 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

898173

2021-03-31