Sergej Podrez oljemålning

Sergej Podrez oljemålning
Sergej Podrez oljemålning
Sergej Podrez oljemålning
Sergej Podrez oljemålning
Sergej Podrez oljemålning
Sergej Podrez oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

SERGEJ PODREZ (Ryssland, född 1954): Figurkomposition, signerad S. Podrez, Sintez, a tergo betitlad ´Nära Ryssland´, olja på duk, 50x61 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

898174

2021-03-31