Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
SERGEJ PODREZ (Ryssland, född 1954): Figurkomposition, signerad S. Podrez, Sintez, a tergo betitlad ´Nära Ryssland´, olja på duk, 50x61 cm
Proveniens: Limhamns Konstgalleri
898174
2021-03-31