Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, numrerad 183/210, färglitografi, bladmått 91x64 cm
Oramad
898175
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här