Klubbat för:
1 400 EUR
Utropspris
800 EUR
GUNNEL NYMAN, SKÅL, signerad G Nyman notsjö, 1940-tal, klar och rödbrun tonat (Oxblod) glas, höjd 12 cm, diameter 11 cm
898179
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här