Gunnel Nyman oxblodsglas skål

Gunnel Nyman oxblodsglas skål
Gunnel Nyman oxblodsglas skål
Gunnel Nyman oxblodsglas skål
Gunnel Nyman oxblodsglas skål
Gunnel Nyman oxblodsglas skål
Gunnel Nyman oxblodsglas skål

Klubbat för:

1 400 EUR

Utropspris

800 EUR

GUNNEL NYMAN, SKÅL, signerad G Nyman notsjö, 1940-tal, klar och rödbrun tonat (Oxblod) glas, höjd 12 cm, diameter 11 cm

898179

2021-04-18